SEDM statečných z ČVUT

studujcvut.cz studujcvut.cz studujcvut.cz studujcvut.cz studujcvut.cz studujcvut.cz studujcvut.cz studujcvut.cz

Co je to Roadshow? Přijedeme k Tobě do školy a povíme Ti víc o tom, co na ČVUT děláme, co zde můžeš studovat. Současní studenti Ti poví jaké to na ČVUT je, jak je studium náročné, co je dobré nepodcenit při přípravě na přijímačky, jaké jsou výhody studia na naší universitě.

Chceš-li, abychom navštívili tvojí školu, řekni svému třídnímu učiteli nebo výchovnému poradci ať nám napíše na adresu: lidi@sedmstatecnych.cz, nebo ať kontaktuje Josefa Boloma na telefonu 737 370 617. A my uděláme všechno co bude v našich silách, abychom přijeli.

Těšíme se na viděnou!

 

Lepařovo gymnázium

19. 2. 2015   Celý článek

Gymnázium Evolution Jižní Město

Gymnázium Jiřího Gutha Jarkovského

17. 2. 2015   Celý článek
11. 2. 2015   Celý článek

Gymnázium prof. Jana Patočky

Gymnázium Na Zatlance

10. 2. 2015   Celý článek
5. 2. 2015   Celý článek

Vyber si fakultu…Vyzkoušej naši elektronickou přihlášku! Nezabere ti to ani deset minut. Elektronická přihláška


Kde už jsme byli

Gymnázium, Jičín
19. 2. 2015  Návštěvy na menších městech jsou pro nás vždy potěšením. Všichni mají radost že jsme přijeli, jsou milí, zajímají se. Nejinak tomu bylo i v Jičíně.
Gymnázium Evolution, Praha 4
17. 2. 2015  Uprostřed hradby z paneláků krčí se skromně dvoupatrová budova Gymnázia Evolution. Už z venku je ale patrné, že uvnitř to žije. A zájem o studium na ČVUT tu také mají...
Gymnázium J. G. Jarkovského, Praha 1
11. 2. 2015  Ve zdravém těle zdravý duch. Slušnost kam se podíváš. To je gymnázium se jménem zakladatele Českého olympijského výboru.
G prof. J. Patočky, Praha 1
10. 2. 2015  V takřka rodinném prostředí Gymnázia prof. Patočky na Praze 1 strávili jsme sice jen pár hodin, zato jsme si však užili zvídavých dotazů týkajících se studia na ČVUT v Praze. Snad jsme prospěli.

 

komiks